Video z prvního Rewindu

úterý 7. listopad 2017 | 21:09

Jak probíhá Smackova spolupráce s UK artists? Jak současnej progres vnímá Double J? A jak to vůbec vypadalo na prvním Rewindu, jehož hlavní tváří byli britský TQD?

Koncem října 2017 se v hale 70 na pražské Kolbence uskutečnil první event pod značkou Rewind, kterou je rozhodně nutno si poznamenat, protože by se pod ní měli dít neuvěřitelný věci. Už jenom první "zastávka" připravila pro své návštěvníky maximum a možnost vychutnat si ty nejlepší jména na skvělym zvuku mimo klasický upocený kluby.

Spolupráce Rewind crew a Radia 1 přinesla skvělej formát, kterej má bezpochyby obří potenciál do budoucna a dokáže uspokojit náročný ucho fanoušků dotyčnejch žánrů. Věříme, že je rozhodně na co se těšit a doufáme, že nad potenciálním importem budeme slintat hudebním blahem, tak jak tomu bylo teď.

Nemá smysl se tu dál sáhodlouze rozepisovat. Pokud jste byli, viděli jste to sami. Pokud ne, uvidíte to teď. Video kromě záběrů z místa obsahuje taky rozhovory na téma postupnýho propojování CZ/UK scény a přináší pár zajímavých informací o chystanejch věcech.

Enjoy it!

https://images.j5.cz/system/0000/0000/1_d-profil--mobilni.jpg

jiří5

Jiří5 aka paparazzi5. Kryje rapový eventy víc jak deset let a jeho kroniku najdeš na webu j5.cz

Další zajímavý obsah, který by Ti neměl uniknout!