Úplně poslední Sedmička?

pondělí 12. září 2016 | 15:26

Jedno legendární místo a nespočet nezapomenutelných zážitků. Tak by se dal definovat klub 007 na pražském Strahově. Tento prostor byl jedním z nejdůležitějších míst v dobách, když se u nás formovala rapová scéna a všechno kolem ní bylo ještě v plenkách.

Sedmička byla prvním místem, kde se pouštěly desky a kam bylo možné zajít na nefalšovaný žánrový mejdan. Díky tomu, že to zde neustále žilo a později se sem jezdilo také vzpomínat a užívat si kultovních akcí (na čím dál tím víc kultovním místě), si klub postupně získal svůj věhlas i poté, co se začaly preferovat prostory v centru města.

Jelikož se již poněkolikáté loučíme se Sedmičkou "naposledy", (protože nikdo nikdy neví, jestli další možnost ještě někdy bude,) pojali jsme letošní návštěvu jako možnost vyzpovídat nejzásadnější tváře místního dění a natočit video jako poctu onomu legendárnímu místu, jeho atmosféře a vzpomínkám na to nejlepší, co se tu kdy událo.

Stopáž videa má úctyhodných 7:07 a je protkána rozhovory od začátku do konce, protože poslední Sedmička "několikanásobně EVER", si notnou dávku úcty zaslouží.

My pevně věříme, že se za rok budeme loučit znova, a že pojem sobota na kopci nikdy neztratí nic ze svého významu, ať už si pod ním dokážete představit cokoliv.

See you next year!

https://images.j5.cz/system/0000/0000/1_d-profil--mobilni.jpg

jiří5

Jiří5 aka paparazzi5. Kryje rapový eventy víc jak deset let a jeho kroniku najdeš na webu j5.cz

Další zajímavý obsah, který by Ti neměl uniknout!