Biggboss & O.Y.C. Náplavka 2017

středa 5. červenec 2017 | 11:55

Jak tenhle koncept vlastně vzniknul? Kolik úsilí za tím vším je? A jak to bude s Náplavkou dál?

Tyto a další otázky řeší v naší reportáži osobnosti, bez kterých by se podobná akce nemohla vůbec uskutečnit. Jak jistě víte, už jsme si za ty roky tak nějak zvykli odpálit školní rok pořádnym eventem na jeho závěr, kterej překoná veškerej význam fráze: "jít se někam pobavit". Zcela ojedinělá akce s nasládlou příchutí "free entry" dokáže přinést festivalovej zážitek bez nutnosti opustit Prahu a nasazuje laťku prázdninovej koncertů vysoko k horní hranici možnýho položení.

Lidi okolo Vladimira 518BiggBoss labelu dávají do tohodle kultovního mejdanu všechny svý možnosti a schopnosti a vy tak díky nim máte možnost společně zbořit vltavský břehy. Nyní můžete nahlídnout pod pokličku celý organizace a vyslechnout si Vladimira 518, Mika Trafika a dalších, kteří se skrz úctihodnou stopáž rozpovídali o tom, co všechno pro ně Náplavka a celej ten humbuk okolo znamená.

V reporáži uvidíte vše od A do Z, ať se to týká vzniku tohodle pojmu; veškerých příprav; vztahů k pořádání vlastních akcí a zejména úvahu nad tím, jestli jde něco podobnýho ještě překonat.

Nezapomeňte nás sledovat, vychutnejte si fotky z akce a zůstaňte naladěni, protože po prázdninách toho pro vás budem mít mnohem mnohem víc!

Vychutnejte si video a nezapomeňte sdílet a lajkovat.

https://images.j5.cz/system/0000/0000/1_d-profil--mobilni.jpg

jiří5

Jiří5 aka paparazzi5. Kryje rapový eventy víc jak deset let a jeho kroniku najdeš na webu j5.cz

Další zajímavý obsah, který by Ti neměl uniknout!