Páteční Undercover Games II (soutěž)

Tajemnými můžeme nazývat snad všechny hrady v Karpatech, avšak mnohem záhadnější se zdá být tajuplný mejdan s názvem Undercover Games z dílny Jägermeisteru. Ten proběhne tento pátek 30.1. a jedná se o druhý ročník bezkonkurečně nejnapínavějšího večírku, který do poslední chvíle neprozradí ani své místo konání.

Organizátoři si nás pro naše vlastní dobro dovolují zásobit pořádnou dávkou netrpělivosti a míra zvědavosti v těchto dnech překračuje rozumných mezí. Nicméně díky několika indíciím, za které jsme jim vděční stejně jak soutěžící fousatému staříkovi ze slavné francouzské pevnosti, si pomalu můžeme dávat pět a pět dohromady. Dá se očekávat téměř třicítka interpretů několika hudebních žánrů a atraktivní doprovodný program, který uvítají fanoušci hazardu a výtvarného umění.

Jedna z indícií označila místo konání jako secesní budovu v centru Prahy. Dále se na flyeru a sociálních sítích (převážně snapchat) objevují motivy kolejí, což už může někomu dost naznačit. Pokud by vám to nestačilo, pro další informace můžete se můžete vydat i na oficiální web www.undercovergames.cz či na facebookový event.


 

Vstupenky, které byly k dispozici v předprodeji zmizely rychlostí blesku a ty dostupné na místě hlásí velmi omezený počet. Vy máte tak jednu z posledních možností se skrze j5.cz na mejdan dostat.

Stačí správně odpovědět na naší otázku a mít stěstí při losování. Ve hře je 1+1 volný vstup, který získá jeden z vás.

 

 

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci