Shabazz Palaces v Meet Factory

Hudební experimenty neznají hranic, stejně tak jako relalizace vlastních vizí napříč všemožnými žánry. Občas tak není na škodu smíchat dohromady trochu minimalismu, jazzu a ambientu, celé to zkřížit rapem a ozdobit trochou kosmického experimetování a nakonec to celé polít notnou dávkou psychedelie. Výsledkem pak je jméno Shabazz Palaces, pod kterým se skrývá dvojice lehce vyšinutých umělců, kteří skrze mikrofony dokážou vše spolehlivě smíchat v jeden nezapomenutelný zážitek.

Tím zážitkem je čtvrteční vystoupení v pražském klubu Meet Factory. Tento koncert bude s přehledem zapadat mezi ty nejvýraznější hudební události podzimu právě tím svým netradičním nádechem. Kromě Shabaz Palaces  bude na pódiu možno vidět Serengetiho, který přednese své opovržení k mainstremovému podání rapové hudby skrze svou vlastní tvorbu.

Akce proběhne 13. 11. 2014 od 20:30. Vstupné na místě je 390,- / popřípadě je k mání za 290,- v rámci předprodeje: www.meetfactory.czwww.goout.czTicketportal Ticketpro.


j5.cz vám tímto nabízí dva volné vstupy na koncert, kterého se tak můžete zúčastnit zcela zdarma. Stačí nám odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete níže.

Good Luck!

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci