Soutěž o vstupy na pražskou zastávku RAPMASTERS Tour

Již tento Pátek propukne první z akcí velkolepé RAPMASTERS Tour, která odstartuje 18.9. na Nákladovém nádraží Žižkov. O bližší informace o tomto zásadním mejdanu nebudete ochuzeni, kdo ovšem netrpělivostí přešlapuje, může již nyní plnými doušky hltat dění na stránce této události.

Protože se očekává doslova fullhouse, vypadá to na krutý boj o poslední vstupenky. Proto netřeba váhat a raději být v pozoru s předprodejem (Ticketstream, GoOut).

Ovšem pro ty, kdo chtějí ušetřit a všechny soutěživé typy tu máme soutěž o 2 volné vstupy, 2cd a tričko od Biggbossu díky kterým mouhou jít na akci zcela zdarma.


Úroveň tohoto večírku si žádá více, než klasickou otázku a odpověď. Správnou odpovědí budou tentokrát 3 pojmy, které nám stačí v jakémkoliv pořadí, ale zato správně, napsat do čtvrtka 17.9. do 16:00, kdy uzavírka soutěže.

Tyto pojmy lze objevit pečlivým sledováním našich sociálních sítí (Instagram, Twitter, a odkazy na Periscope). Důležitým vodítkem je hashtag #rapmasterstour.

Dva z vás získají vstup na 18.9. na první RAPMASTERS Tour.


Nezapomeňte: 3 sociální sítě, 3 pojmy, hashtag #rapmasterstour!!

 

Follow the white rabbit!

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci