Orionovo Noční vidění v2.0 zadarmo!

Téměř přesně po roce od releasu Orionova třetího sólo alba, vychází CD s názvem Noční vidění V2.0, obsahující jak remixy, tak jednu exklusivní a dosud neslyšenou novinku!

Přesně tak, možná jste zaregistrovali, že se v průběhu minulého a letošního roku urodilo k Nočnímu vidění hned několik remixových verzí, a to ať už konkrétně na nedávném Slap Tapu by Mike T nebo kupříkladu od vyškovského Ondryka. Orion se právě na tomto konceptu rozhodl postavit svůj nejnovější projekt, kde kromě jedné dosud neslyšené pecky uslyšíte hlavně remixy od lidí jako jsou Freezer, Frank Flames, DJ Wich, Jointel nebo již zmínění Ondryk spolu s Mike Trafikem. Kdo se objeví další? To se můžete dozvědět už teď, díky přiloženému tracklistu s coverem, o nějž se postaral Michal Škapa aka Tron.

 

A j5.cz nabízí dvou lidem vyhrát tohle zbrusu nové cd, které se poprvé dostane na světlo světa 22. dubna 2015 v pražském Garage Store/Sneaker Barber shop na Letné. Stačí zodpovědět easy otázku, mít štěstí a pak si na release párty přijít pro svojí výhru (Vyzvednutí na místě je jediná možnost pro převzetí výhry)!

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci