Jak se dostat na vyprodaný Supercrooo a ISCream boyz?

Nemyslitelné se pomalu, ale jistě stává skutečností. Do Pátku zbývá pouze pár desítek hodin a my se můžeme za pomoci štiplavé metody na vlastní kůži stále dokola přesvědčovat, že ona událost není pouhým snovým výkřikem do tmy. Ano. I v roce 2016 lze s cela klidným svědomím svým kamarádům po telefonu hrdě nahlásit, že dnes večer se jdete bavit na Supercrooo a pak s připitoměle dětským nadšením vyrazit směr Roxy.

Aby toho nebylo málo, kromě Superz budou té noci k mání také ISCream boyz, jejichž odkaz si bezesporu také zaslouží ovace současného publika. Ať si jdete zavzpomínat, či jen udělat kvalitní bordel na vytříbenou strikci vězte, že odměnou vám bude jedinečná show, která kdekomu nedá spát klidně i několik dní po jejím skončení.

Proč se tomu děje a co všechno bude jsme vám již popisovali zde.


 

Nyní máte možnost se na tuto jedinečnou událost propašovat jako jedni z posledních.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít lajknutou stránku j5.cz na facebooku. A z těchto lidí vysolujeme 3 šťastlivce a ty pak odměníme volnými vstupenkami.

Výhry jsou následující:

  1. 1x VIP vstup
  2. 1x vstup
  3. 1x vstup

Čas máte do čtvrtečních (21.1.2016) 19:00.


Good luck!

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci