Angel Haze v Lucerna Music Baru

Pod značkou Dirty Gold Boombox jsme si zvykli rozbalovat precizně zpracované horké zboží z dovozu. Výrobní proces zahrnuje několik hodin strávených v potu tváře v pražské Lucerně, z jejíchž vrat poté odchází výsledný produkt v podobě stovek spokojených návštěvníků. Aby se výsledek podařil vždy na výbornou, chce to kromě šikovných rukou také kvalitní ingredience.

Tentokrát se na surovinách nešetřilo a společně s kvalitou dorazila i notná porce čerstvosti. Řeč je o mladičké Angel Haze, která svůj ještě syrový, ale vynikající přednes ukáže na českém pódiu vůbec poprvé. O exkluzivitě této události, výjimečnosti interpreta, či unikátním pocitu, že budu součástí onoho poprvé, nemá snad cenu ani spekulovat. Jediné s čím si má cenu lámat hlavu je to, jak přežijete středeční ráno.

Akce se koná již toto Úterý 2. 2. 2016. Víkend se tedy ponese v duchu netrpělivého očekávání, které jsme se vám rozhodli zpestřit soutěží o dva volné vstupy.

 

 

 

obrazek

Soutěž je dostupná pouze pro uživatele facebook aplikace j5.cz. Přihlašte se zde. Pokud nemáte učet, lehce ho získáte přímo v aplikaci