Služby & Portfolio

Potřebujete nafotit kvalitní fotky? Vytvořit obsah pro sociální sítě? Jsem vám plně k dispozici!

Ahoj,

znáte mě jako fotografa koncertů a večírků. Kromě toho se věnuji tvorbě promo fotek, (nejen business) portrétů, making of hudebních klipů, seriálů a filmů, firemním eventů či contentu pro sociální sítě. V případě potřeby tvorby videa jsem schopný zprostředkovat vhodného dodavatele.


https://images.j5.cz/system/0000/0056/55523_d--fotka-mobile.jpg

U svateb je potřeba udělat booking minimálně půl roku před termínem vaším svatby. Cena se pak odvíjí od rozsahu vaší poptávky - od rychlého obřadu, přes obřad a hostinu až po zachycení celého svatebního dne. Proto do poptávky popište vaší představu a já vám zhotovím individuální kalkulaci.  

https://images.j5.cz/system/0000/0056/55522_d--fotka-mobile.jpg
ukázka - svatby
© jiří5

Kvalitní obsah do vizuální komunikace je dnes základ. A vhodné fotky jsou základním pilířem veškeré online komunikace. Business portrét, fotky interiérů, prezentace produktů, dokumentace firemních eventů jako jsou konference atp. Bez těchto materiálů se žádný subjekt dnes již neobejde a já vám je rád pomohu vytvořit. Díky tomu dokážete zefektivnit komunikaci brandu a dobrého dojmu o vaší firmě. 

Ucházíte se o práci ve vysněné firmě? Dobrá fotka do životopisu je toho základem!

https://images.j5.cz/system/0000/0056/55518_d--fotka-mobile.jpg
https://images.j5.cz/system/0000/0056/55519_d--fotka-mobile.jpg
https://images.j5.cz/system/0000/0056/55520_d--fotka-mobile.jpg
ukázka - portréty
© jiří5

Chybí vám fotka, na které se sami sobě bude líbit? Nejste spokojeni s vaší profilovou fotkou na sociálních síti? Jsem tu pro vás!Snažím se k vám přistupovat individuálně a před realizací se s vámi rád potkám a probereme, co fotkou chcete vyjádřit a na to se pak v tvůrčím procesu zaměřím. Primárně se snažím používat reálné prostředí, jednobarevném pozadí se snažím pro jeho sterilitu vyhýbat, ale nebráním se mu. 

https://images.j5.cz/system/0000/0056/55521_d--fotka-mobile.jpg
ukázka - svatby
© jiří5

Mezi klienty, kteří využili moje služby najdete velké firmy jako jsou Nike, Jägermeister, Redbull, Jumex, Kapitol a.s., Boardstar.cz magazíny jako jsou Respekt, Headliner, Xmag, Street magazine, BU2R, protisedi.cz, Draw etc. studio, Cannafest, RAW - Real Artist Wrestling a další.  

Neváhejte se ozvat! V sekci kontaktů najdete všechny možnosti jak se se mnou spojit.