O webu

Jsme tým okolo předního fotografa mapující českou a slovenskou hudební a uměleckou scénu. Na těchto stránkách, které fungují již přes deset let, můžete s pravidelností nacházet stále aktuální pohled na dění ohledně specifické klubové a pouliční scény. I když se svým vytříbeným uměleckým pohledem zaměřuje Jiří 5 převážně na Prahu, není výjimkou vás informovat o scéně celoplošně tak, jak vám chceme doporučit co nejvíc námi ceněnných projektů.

J5.cz již dávno není jen o fotkách, ale snaží se přes svůj primárně vizuální postoj být spojením mezi vámi a konkrétními umělci, či kluby. Naše stránky proto slouží jako zdroj informací o připravovaných koncertech a eventech, zajímavostech z připravovaných projektů a doporučení na ty nejlepší místa a možnosti k setkávání. Tohle všechno samozřejmě stále dokumentujeme a vy tak máte možnost být stále v obraze.

Výraznou sekcí se stalo video.j5.cz, kterým vám chceme přiblížit náš osobitý pohled na toto umělecké dění. Video si drží vysokou uměleckou hodnotu, která je pro j5.cz téměř specifická a kamera se soustředí na všechny důležité mezníky na cz/sk scéně, které my vnímáme jako jedny z těch nejdůležitějších a které svým rozpohybovaným okem společně se zaznamenaným zvukem řeknou zas o něco víc, než spouští zachycená síla okamžiku.