plakat

VR Nobody @ Ponton

Hudební večírky časopisu Headliner už se zapsaly do povědomí letošního kulturního léta v centru Prahy. Patří k nim skvělá atmosféra pontonu na Střeleckém ostrově, panorama s výhledem na Vltavu, nábřeží i Pražský hrad, unikátní ‘meeting point’, namražené drinky, grill a v neposlední řadě i kapely a Djs. 

Na úterý 28.7. přijali naše pozvání VR/Nobody. Přestože přes léto v Praze kvůli plánovanému samostatnému koncertu v září moc hrát nechtějí, rozhodli se naše akce podpořit speciálním setem se zpěvem.

Dvojice Jakub Strach aka NobodyListen a zpěvák Václav Rouček jsou jednou z nejambicióznějších mladých kapel na současné klubové scéně. Hype kolem nich je impozantní a jejich debutová deska Yet patří bezpochyby k tomu nejzajímavějšímu, co u nás za posledních pár let vzniklo. Emo downtempo nakažené elektronickým R&B? Proč ne. Přečtěte si pozitivní recenze jejich prvotiny a máte-li pár minut nazbyt, dejte si i jejich luxusní videa. Celé to působí velmi dotaženým dojmem a o talentu obou nemůže být pochyb. 


Druhým hostem, který celý večer otevře svým Dj setem, je mladý producent Ondřej Mikula aka Aid Kid. Respektovaný hudební publicista Karl Veselý o něm napsal následující: “Aid Kidovy tracky nejvíce připomínají tvorbu Jona Hopkinse, který také nemá problémy vpustit do svých beatových kompozic vlivy post-rocku nebo shoegaze. Jeho hudba nezakrývá chlad elektronické produkce, ale emoce, které si do jeho skulptur dosazujeme jsou zcela lidské.”

Bude to hudebně velmi současný a příjemný večer. Protože takový je i Headliner. Nezapomeňte, že začínáme relativně brzo. Start je v 18 hodin a byla by škoda nechat si ujít začátek Aid Kidova setu. 

Letní Praha není jenom Náplavka! 

 

Datum 28. červenec 2015, 18:00
Místo Ponton - Střelecký ostrov, Střelecký ostrov, Praha, Česká republika
Typ Live show

Podívejte se dál :