plakat

Vanessa tour 2015

V sestavě Samir Hauser (Bruno Ferrari), Miroslav Papež (Moimir Papalescu), John Fryer (ex - This Mortal Coil) Jaroslav Stuchlý (ex – Michael´s Uncle), Jakub Horák a Tuzex (Sunshine) a v souvislosti s vydáním nového maxisinglu, připravila legendární Vanessa sérii koncertů a poctí svou návštěvou vedle Prahy také další města v republice: Brno, Ostravu, Plzeň a Pardubice. Nezapomněla ani na východní sousedy a samozřejmě zahraje také Bratislavě. 

Vanessa si připravila sérii překvapení, z nichž to první má vskutku libozvučné jméno: John Fryer – věhlasný britský zvukový inženýr a hudebník, člen This Mortal Coil, spolupracovník Nine Inch Nails, Depeche Mode, Fields Of Nephilim, Swans, Cocteau Twins, Die Krupps a mnohých dalších světových skupin. John Fryer, který produkoval album Antidotum, se stal členem Vanessy a v únoru vyjíždí s kapelou poprvé na turné. Jak se kapela sehrála s hvězdou světového formátu? Vydrží John Fryer celé turné pohromadě s naší nejdrsnější hudební partou? Přijďte se podívat sami! 

Dočkáte se samozřejmě také velkolepých čísel, kterými se Vanessa proslavila. Těšte se na obscénnost, brutalitu a na české poměry nevídanou show. 

Na koncertu zazní nejen nové skladby z aktuální desky Antidotum, fanoušci se samozřejmě dočkají i klasických hitů napříč minulými alby Flashback, Monogamy a také Vanessa Gun. 

Nahota, krev, skvělé a naturalistické české texty, obnažený obraz zkažené české společnosti - to je Vanessa! Poprvé v historii na halovém turné, na veliké stage, se speciálními efekty. Přijďte oslavit 25. narozeniny kultovní Vanessy na jejich největší show! 

Začátek koncertu Vanessy je vždy ve 21:30 hodin.

Datum 1. únor 2015, 20:00
Místo Forum Karlín, Pernerova 53, Praha - Karlín
Line-up

Vanessa, Řezník a Sodoma Gomora

Předprodej 390,- On-line předprodej
Typ Live show

Podívejte se dál :