plakat

Premiéra videoklipu Tak a teď - V518, Smack, Pil C & Mike T

Taky máte pocit, že se za poslední dobu vyrojila spousta nových videoklipů z produkce BiggBoss? Ano, správně, a to ještě zdaleka nekončíme! 

Video takeover totiž pokračuje zbrusu novou záležitostí Tak a teď, kde se na beatu od Mike Trafika objevila zajímavá kombinace československých MCs. Konkrétně pak trojlístek ve složení VLADIMIR 518, SMACK a PIL C, jež byste dost možná pohromadě nečekali. Po natáčení v pražských ulicích a v klubu Roxy, za účasti hojného počtu fans (díky všem), pro vás máme připraveno speciální premiérové promítání, jež proběhne na lodi Cargo Gallery už 17/5 od 20:00 h.

Na programu je kromě samotné premiéry večírek za doprovodu ostřílených DJs ORION, MIKE T, MARY C a SMACK, tradiční BiggBoss Gear stánek s kompletní nabídkou, spoustu občerstvení a také jedinečná atmosféra Cargo Gallery, kde se na vás kromě zmíněných hlavních protagonistů bude těšit i spousta interpretů a umělců nejen z BiggBoss labelu. Dorazí tedy samozřejmě i PIL C, SMACK a další. Online premiéra proběhne tradičně o den později na našem YouTube kanálu, a pro více informací sledujte náš web i sociální sítě. #takated 

Datum 17. květen 2016, 20:00
Místo Cargo Gallery, Nábřeží Edvarda Beneše, Praha, Česká republika
Line-up

DJS: MIKE T, ORION, SMACK, MARY C

Vstupné FREE!
Typ Release party

Podívejte se dál :