Moja Reč & Pio Squad

První živé show v Uhelně obstarají rovnou legendy česko-slovenského rapu! Uhelna je zbrusu nový party prostor na Smíchově, kde si přes den můžete dát vynikající bezlepkové delikatesy a v noci je hned vytancujete na nejlepší DJs a kapely. První koncerty proběhnou už 25. září a za mikrofonem se objeví Moja Reč a Pio Squad!

Moja Reč způsobila poprask už svým demem, které natočili rovnou se živou kapelou. Skvělý rap a smysluplné texty zaujaly i kmotra slovenského hiphopu Vece, se kterým od té doby několikrát spolupracovali. Rappeři Supa a Delik mají na svém kontě nespočet desek, mixtapes a oba fungují i jako sólo rappeři. Podle recenzentů patří oba k nejlepším česko-slovenským rapperům a nejvíce to dokazují právě při živých show.

Pio Squad byli u začátků českého rapu a zanechali v jeho historii nesmazatelnou stopu. Vždy originální parta složená z výrazných osobností patří ke stálicím české hiphopové špičky. Momentálně se vrací na scénu s novým materiálem a novou energií po delší pauze, kterou vyplnili třeba charitativním projektem Chalantika. Koncerty Pio Squad jsou vyhlášené obrovskou energií, vtipem a bezchybným rapem. V Uhelně se budete moci přesvědčit, že na tom se nic nezměnilo. Naopak. Pio jsou zpátky v plné síle.

Kromě klasické VIP lounge bude v Uhelně připraveno i ultra VIP, které garantuje setkání s interprety. Samozřejmě s velmi omezenou kapacitou. Těšte se i na nejlepší party DJs a špičkové barmany. Koncert Mojí Reči a Pio Squad 25. září odstartuje sérii urban koncertů v Uhelně - na top zvuku a ve skvělém prostoru.
Datum 25. zaří 2015, 21:00
Místo Uhelna - club & restaurant, Štefánikova 18/25, Smíchov, 150 00 Praha-Praha 5, Česká republika
Line-up

Moja Reč, Pio Squad

Vstupné 150 předprodej / 200 na místě, V.I.P. Entry: 300 předprodej / 400 na místě
Typ Live show

Podívejte se dál :