Kick the shit Nonstop!

KICK THE SHIT LETOS SLAVÍ 18. VÝROČÍ

Kick The Shit - tradice, která trvá už od roku 1998 a dá se považovat za vůbec první hiphopovou sérii mejdanů v Praze, potažmo v Čechách. Kick The Shit ale není jen o hudbě, pevnou součástí vždy bylo i graffiti, breakdance a další prvky související s touto subkulturou. Nejinak tomu je letos, kdy tenhle kult znovu ožije. Opět v pražské Roxy a tentokrát ve jménu již 18. výročí!

Jako vždy se tohoto svátku zúčastní i speciální hosté z Evropy, jelikož jak jistě víte, tento event jistým způsobem navazuje i na odkaz a myšlenku East Side Unia. Letošními zástupci budou pirát Separ ze Slovenska, legendární anglický DJ a producent Tim Simenon z projektu Bomb the Bass, známý take díky spolupráci s Depeche Mode, a Německo reprezentující hudebník a DJ Credit 00. Za domácí vystoupí papa Orion s mladou puškou Maniakem a Sifon z WWW.

Dále se můžete těšit na čerstvou porci graffiti v podobě premiéry tradičního videa, kde se objeví současná jména a party z Prahy, DJs ve složení Cut Dem, Double J a Alyaz, a v neposlední řadě večírek až do ranních hodin. Datum letos padlo na 25. listopad, doražte tedy na jeden z největších mejdanů v závěru roku 2016, kde se pojede NONSTOP!!!

Datum 25. listopad 2016, 21:00
Místo Roxy/NoD, Dlouhá 33, 110 00 Praha 1, Česká republika
Line-up

live: SEPAR (SK), ORION, MANIAK (CZ), TIM SIMEON (UK), CREDIT 00 (DE),  SIFON (CZ)
DJs: Cut Dem, Alyaz, Double J a Nerz

Vstupné 300 Kč
Předprodej 220 Kč On-line předprodej
Typ Live show

Podívejte se dál :