Happy Pop Up

Otevíráme historicky druhý pop-up obchod značky Happy Socks. Vyroste v prostoru Radost shopu vedle Radosti FX v Bělehradské a najdete v něm nejnovější ponožky, boxerky, kalhotky, trenky a letošní limitovanou edici od samotného Snoop Doggy Dogga.

4. prosince od 20 do 22.00 proběhne oficiální launch party a představení kolaborace se Snoop Doggem, která nese název Art of Inspiration. Snoop Dogg se skrz ni vrhl do další fáze svého uměleckého vývoje, tentokrát vizuální. V kampani si vyzkoušel médium malby a navrhl taky tři limitované vzory ponožek, které mapují jeho tři polohy: rapper, rastafarián a malíř.

Máme radost, že se do instalace pop upu zapojily taky umělkyně Janna Lundius a Ruta Pu. - v duchu kampaně Art of Inspiration společně vytvoří quirky oltář na výrobu pohlednic. 

Samotná party se ponese v rytmu devadesátkového westcoast rapu, o který se postará DJ Kwé, resident Radosti a zakladatel večírků FX Bounce. Přijďte na drink, Snoopovy obrazy, pohledy, ponožky, boxerky, speciální ceny. Po 22.00 se bude pokračovat dole v Radosti, kam se ten večer výjimečně dostanou zadarmo i pánové a to po udání hesla, které se dozví u pokladny v obchodě.

Datum 4. prosinec 2014, 20:00
Místo Radost FX, Bělehradská 234/120, 120 00 Praha, Česká republika
Typ Release party