BiggBoss X Meanbucket present: Vladimir518 + Slick Shoota + Neana

V pátek 22.5. se v pražském klubu Neone odehraje mejdan v rámci spuštění nového labelu Sapyens, jehož mozkem je Dj Alyaz a zároveň se bude slavit 5let působení labelu Meanbucket, kterému velí Dj Tuco. Samozřejmostí jsou zahraniční hosti a další speciality.

Pozvání přijal známý výtvarník a rapper Vladimir518 (1/3 PSH), který si s Alyazem odehraje krátkou show do více tanečních a experimentálích beatů než je obvyklé u jeho klasických vystoupení s PSH. Určitě si nenechte ujít tuto ojedinělou záležitost!
Kromě Bigg Boss šéfa bude lineup hlavně o 2 zahraničních jménech a to Slick Shoota z Norska a Neana z Velké Británie a dalších.

SLICK SHOOTA:
Tento producent obývající norské hlavní město Oslo si odehraje svoji českou premiéru právě v Neone. Jeho sety jsou energické, plné Footwork/Juke, Trap a UK Bass music a jeho produkce jsou inovativní a party-friendly už od jeho prvního EP v roce 2011. Doposud má na kontě nespočet releasů a remixů vydaných na lebelech jako Diplův Mad Decent, B.yrslf Division, Kitsune atd. a spolupráce se jmény jako např. Dj Rashad (RIP), Dj Spinn, Lindstrom, Zebra Katz, Dj Vadim…

NEANA:
Tento relativní nováček na UK scéně se ukázal v loňském roce se svým debut EP pod labelem Night Slugs, vydavatelství patřící superproducentům jménem Bok Bok & L-Vis1990. Kombinacemi techno rytmů s grime a club music si získal svoji pozornost na všech větších světových webech sledující aktuální zvuk bass music. Jeho debut EP patří rozhodně mezí diamanty roku 2014. Nenechte si ujít českou premiéru tohoto originálního producenta!

MEANBUCKET je jedním z mála tuzemských labelů, který představuje CZ/SK bass music na mezinárodní úrovni. Na tomto výročí 5-ti let působení ve vodách digitálního hudebního světa představí slovenský matador Bad Mojo svůj set plný hutných bassových linek a party soundu. Jeho Tidal Waves EP, získalo minulý rok ocenění v soutěži Radio Head. Doplní ho hlava labelu Dj Tuco v b2b setu s parťákem Quime. 

Samozřejmostí bude i set BiggBossího člena Alyaze. Velice brzo se dozvíte o prvním velkém projektu na jeho právě startujícím labelu Sapyens. Je na co se těšit!

Celý lineup uzavře havířovský mladý talent WZ, který se mj. zúčastil letošního Red Bull Music Academy. Jeho set plný grime/techno/bass soundu určitě nenechá nikoho chladným

Datum 22. květen 2015, 21:00
Místo Neone, Bubenská 1477/1, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česká republika
Line-up

Slick Shoota (N), 
Neana (UK), 
Vladimir 518 & Dj Alyaz (live + dj set) ,
Bad Mojo (SK),
Dj Tuco b2b Dj Quime, 
WZ

Typ Live show

Podívejte se dál :