WWW - křest alba Atomová včela

V atomový reaktor se proměnila pražská Roxy v podmračenou květnovou středu 29tého. Krom rozloučení se starou roxy podlahou bylo na programu pokřtění studiového (nejen) alba formace WWW ve složení Ondřej Anděra aka Sifon a Milesa Anděra Zrnič. Atomová včela je třetí studiové album Wéček krom samotného nosiče je nedílnou součástí kniha s texty WWW, reprodukcemi děl Lubomíra Týplta, fotkami Tomáše Součka a cover fotkou od Ivana Pinkavy.
Zaplněnou Roxy zahříval za gramofony Ink Midget ze slovenského dua Ink Midget & Pjoni. Úderem desáté hodiny nastupují na stage Sifon a Milesa a začínají show složenou z přůřezu alby Neurobeat, Tanec Sekyr a novinkové Atomové včely. Po hodině hrání přichází Lubomír Týplt, Pavel Fajt a chlapec z coveru (omlouvám se, jméno sem nestihl) a křtí/polévá se Atomová včela.
Po křestu zůstává Pavel Fajt za bicími a doplňuje liveshow. V rámci prvního přídavku přichází znovu Ink Midget a dává spolu se Sifonem Půlvka. Po něm přichází druhý odchod následovaný požadavkem publika na druhý přídavek.
Sečtěno podtrženo, WWW jsou jedna top live kapel na nejen českém písečku.

Křest alba Atomová včela, Roxy Praha, 29. května 2013

obrazek uzivatele
jiří5

Jiří5 aka paparazzi5. Kryje rapový eventy víc jak deset let a jeho kroniku najdeš na webu j5.cz

Podobné: