Víkend plný sneakers se blíží!

Nikdy není na škodu po roce zopakovat úspěšnou akci a připravit jí tak, aby nadšení vydrželo zas do dalšího roku. Tak nějak by také dala v krátkosti shrnout událost s výstižným názvem Teniskology 2, od které lze očekávat výbornou atmosféru a skvělý zážitek stejně tak, jak tomu bylo loni a téměř s jistotou lze tvrdit, že tato veledůležitá událost pro všechny sneakerheads bude mít jistojistě pokračování i v budoucnu.
Již příští pátek a sobotu, 21. a 22. Října, proběhne v areálu vysočanské Pragovky druhý ročník akce pro všechny milovníky tenisek. Na ploše 3000 m2 pro vás pořadatelé připravili neuvěřitelné množství tematických věcí spojených právě s tímto specifickým zájmem o obouvání. Ať už se jedná o představení nových značek, prezentace různých obchodů a konkrétních modelů či možnost setkat se s největšími osobnostmi, které sbírání tenisek zcela propadli, najde v místě konání každý návštěvník něco, co ho dokáže zaujmout a pobavit po celou dobu trvání akce.
K setkání nepochybně patří také hudební vystoupení, které celé dění ještě více oživí a dodají mu, zejména ve večerních a nočních hodinách, nádech kvalitního mejdanu.


Vystoupí:
Smack
Rytmus
Majk Spirit
Champion Sound
Indy, DJ Wich a La4
Vladimir518
Dj Nobodylisten
a mnoho dalších.

Více informací se dozvíte také na webu: teniskology.com a nepřestávejte sledovat j5.cz, kde vám v příštím týdnu přineseme soutěž o volné vstupy na letošní Teniskology 2!

Tiskové zprávy

Podobné: